Poznaj wyniki testów Smart Kid Belt

Smart Kid Belt jest najbezpieczniejszym urządzeniem przytrzymującym dostępnym na polskim rynku. Mamy na to wiele dowodów. W przeciągu ostatnich kilku lat przeprowadziliśmy kilkadziesiąt testów dynamicznych na całym Świecie. Na podstawie wnikliwych analiz i wysuniętych po nich wniosków, powstało innowacyjne urządzenie, za które jesteśmy w pełni odpowiedzialni. Smart Kid Belt nie udaje i nie mówi, że jest lepszy od innych. O tym świadczą wyniki wykonanych testów bezpieczeństwa. Nasz zespół jako jedyny w branży je prezentuje, bo wierzymy, że tylko takie dane mogą w pełni przekonać tych, którzy co do naszego produktu mają jakiekolwiek wątpliwości.Testy dynamiczne przeprowadzane były zgodnie z regulaminami ECE 4404 i FMVSS 213. Wyniki bronią się same:

  • Smart Kid Belt uzyskuje przeciążenia od 32 do 41 G
  • Podstawki od 48 do 50 G
  • Foteliki samochodowe od 50 do 55 G


Poniższe zdjęcia obrazują certyfikaty pochodzące z różnych kategorii (celowo usunęliśmy nazwy produktów oraz dokładny numer homologacji):

Certyfikaty Smart Kid Belt Testy ynamiczne

Wynik testów zderzeniowych | Manekin 32 kg front | PIMOT

Wykresy pokazują bardzo małą drogę przesunięcia manekina, co ma bezpośredni wpływ na redukcje opóźnienia g. Na filmie doskonale widać także, jak zachowuje się pas barkowy – nie zmienia swojego położenia podczas uderzenia. Natomiast pas biodrowy przechodzi nisko nad nogami zabezpieczając przed nurkowaniem.

Wynik testów zderzeniowych | Manekin 15 kg | PIMOT

Smart Kid Belt jest urządzeniem, które jest totalnie bezpieczne, a poświadczają to testy zderzeniowe przeprowadzone w Europejskich i Amerykańskich instytutach badawczych (PIMOT i CALSPAN). Producenci wielu urządzeń do przewozu dzieci dostępnych na rynku podają do ogólnej wiadomości jedynie fakt posiadania certyfikatu. My jesteśmy transparentni, dlatego chętnie dzielimy się z Wami wynikami jakie nasze urządzenie przytrzymujące osiągnęło w testach bezpieczeństwa.

Wynik testów zderzeniowych | Manekin 22 kg | PIMOT

Obejrzcie ten zaskakujący film z testu dynamicznego porównującego bezpieczeństwo dziecka w foteliku samochodowym z bezpieczeństwem dziecka przypiętego Smart Kid Belt! Proszę zwrócić uwagę na przemieszczenie manekina.

Ta strona przechowuje pliki cookies. Potwierdzając zgadzasz się na przechowywanie informacji oraz plików cookies. W naszej polityce prywatności oraz regulaminie opisaliśmy, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz chronimy Twoją prywatność podczas korzystania ze strony sklepu. Dowiedz się więcej